GİZLİLİK

Web sitemiz kesinlikle çeşitli amaçlarla kişisel verilerinizi ve bilgilerinizi toplayıp depolamaz, sayfa yöneticileri dışında başka şahıslar tarafından görüntülenmesine izin vermez. Bize yazmış olduğunuz mailler ve yapılan yorumlarda kullanmış olduğunuz E-Posta adreslerinin kayıtları her gün silinmekte olup kayıtların bulunduğu dizinler güçlü şifreler ile korunmaktadır. Web sitemizin güvenliği ve gizlilik politikaları gereği veritabanımızın güvenliğini, çeşitli araç ve yöntemler ile korunduğunu bildirmek isteriz.

E-Posta adresleriniz dışında IP adreslerinizinde kaydetme veya paylaşma gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi, E-Ticaret sitesi veya benzeri bir sayfa olmadığımızdan dolayı kendimizce bu bilgileri kaydetmenin bize hiç bir yararı olmayacağını beyan ederiz.

Web sitemiz kişisel verilerinizin korunması korunması konusunda son derece hassas olduğunu bir kez daha hatırlatmak ister, sizden kesinlikle kredi kartı, banka kartı veya kimlik kartı gibi önemli resmi belgelerinizi asla talep etmez.